"İstifadəçi müzakirəsi:88.231.216.2" səhifəsinin versiyaları arasındakı fərqlər

Düzəlişin təsviri yoxdur.
 
Evet, tartışma sayfaları tartışmak içindir. Muhtemelen ailesinde Rumlar tarafından öldürülmüş biri olup da sizden daha milliyetçi olabilen birine ağzınıza geleni söylemek için değildir. Beğenmediğiniz fikirleri savunan kişilere ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. --[[İstifadəçi:Seksen iki yüz kırk beş|Seksen iki yüz kırk beş]] 16:57, 22 may 2011 (UTC)
:Tabii. Kıbrıs'taki en az 100 bin ailesinde Rumlar tarafından öldürülmüş biri olan kişi için de Kıbrıs Cumhuriyeti kimliği taşımak utanç kaynağı olmalı. Sizin utanacağınız hiçbir şey yok tabii. Bu kadar milliyetçi kişi nasıl oluyor da ithal mal kullanıyor anlamıyorum. Kimliğin de ithal malzemeden elde edilen plastikten olduğunu unutmayın. Milliyetçilik sözle olmaz. --[[İstifadəçi:Seksen iki yüz kırk beş|Seksen iki yüz kırk beş]] 19:25, 22 may 2011 (UTC)
::[http://www.ansiklopedika.org/Kurtulu%C5%9F_Sava%C5%9F%C4%B1_%C3%B6ncesi_Anadolu,_Trakya_ve_Balkanlarda_T%C3%BCrk_ve_di%C4%9Fer_M%C3%BCsl%C3%BCman_vatanda%C5%9Flara_yap%C4%B1lan_zul%C3%BCm Böyle] başkalarının yazdığını kopyalayıp yapıştırarak milliyetçilik olmaz, [http://tr.wikipedia.org/wiki/M%C3%BCsl%C3%BCman_-_T%C3%BCrk_katliamlar%C4%B1 böyle] madde geliştirip, yaratıcı olarak milliyetçi olunur. Vikipedi taraflı diye başka siteye kaçmakla milliyetçi olunmaz, Vikipedi'ye onun aksi yönde bilgiyi, doğruyu eklemekle milliyetçi olunur. "Ermeni soykırımı iddiaları demiyorlar" diye yaygaracı olmakla milliyetçi olunmaz, İngilizce Vikipedi'de Rum ve Ermenilere karşı durarak milliyetçi olunur. Şimdi bana milliyetçilik dersi vermek yerine lütfen gerçekten milliyetçi olun. --[[İstifadəçi:Seksen iki yüz kırk beş|Seksen iki yüz kırk beş]] 19:35, 22 may 2011 (UTC)