"Vikipediya:Kənd meydanı" səhifəsinin versiyaları arasındakı fərqlər

:{{bəyənirəm}} --►[[İstifadəçi:Cekli829|'''<font face="Raceway"><font color="blue">Cek</font> <font color="red">Li</font> <font color="green">Taran</font></font>''']]<sup>[[İstifadəçi müzakirəsi:Cekli829|mesaj]]</sup> 04:01, 1 iyun 2011 (UTC)
:: Bu bölümün günlük olarak veya en azından haftada bir kaç kez değiştirilmesi lazım. Bunun için kim vakit ayırabilir? Kim gönüllü olur? [[İstifadəçi:Konti|Konti]] 06:03, 1 iyun 2011 (UTC)
:::Ansiklopedika Vikide reklamını yapmayı çok iyi biliyor, mesela Vikide biliyor musunuz konusu her gündeme gelince Ansiklopedika'dan çalıyorsunuz diyen zihniyeti hiç anlayamamışımdır, bu fırsatı kullanarak Azerice Vikinin kent meydanında klasik bir Ansiklopedika köşesi oluşturdu halihazırda. Yalnız siteye ulaşamadım, teknik bir problem mi var acaba? Birkaç gün önce de ulaşmayı denemiş, ancak ulaşamamıştım. Bunun dışında tüm maddelerin Azerice sürümü mü olacak yoksa sadece bu bölüm için belli maddeler mi Azericeye çevrilecek? Taşıma suyla değirmen dönmez. --[[İstifadəçi:Seksen iki yüz kırk beş|Seksen iki yüz kırk beş]] 20:15, 1 iyun 2011 (UTC)
 
 
== Azərbaycanda doqquzuncuyuq ==